Afbeeldingen
(Klik voor origineel)
De HarmonyJazzvibes in actie!
Binnenkort treedt onze eigen huisband, de Harmony Jazzvibes, op. Met toegankelijke jazz, bossa nova en latin muziek. De band - vrijwel allemaal Harmonieleden) - heeft een bezetting met een zangeres (Margret), piano (Els), contrabas (Jan), drums (Herman) en jazzgitaar (Hemmo).
Elke donderdagmorgen wordt in de grote zaal van de Harmonie gerepeteerd. Dat tot plezier van de damesbiljart club, die dan ook actief is. De band fleurt met hun muziek de boel flink op.
De Harmony Jazzvibes heeft nieuwe nummers op het repertoire staan, zoals: My Baby Just Cares For Me van Nina Simone en One Note Samba van Astrid Gilberto en On Green Dolphin Street. Rustige en snelle dansbare nummers wisselen zich af. Denk aan Sway van Michel Bubble en Love Me Or Leave Me.
Het wordt dus een groot feest op zondagmiddag 21 december, komt allen!
Voor meer informatie over hoe je je aan kunt melden voor dit concert, bekijk de agenda bij 21 december op de site en/of de nieuwsbrief







